CLAIRE MAGAZINE
HÉT TIJDSCHRIFT VOOR EN OVER FLEXWERK VANUIT EEN ARBEIDSRECHTELIJK PERSPECTIEF
Claire Magazine informeert jou elk kwartaal op eigenzinnige wijze over de laatste ontwikkelingen in het flex- en arbeidsrecht. Exclusieve content uit de keuken van VRF én haar partners om jou elk kwartaal weer te informeren en inspireren. Editie 3 staat volledig in het teken van Barbie want de hysterie rondom de gelijknamige film past goed in het rijtje van de recente hysterische ontwikkelingen in de politiek en in het arbeidsrecht. In deze editie:
In de rubriek Vers van de pers lees je waar je op moet letten als je afspraken maakt over het all-in loon;
Newsflash gaat in op welke wettelijke wijzigingen je op korte termijn kan verwachten;
In Arbeidsrechtelijk geneuzel geven wij antwoord op de meest voorkomende vragen bij een ‘kat in de zak’-situatie waarin een nieuwe werknemer ziek uit dienst treedt en de vraag speelt of de werknemer bij indiensttreding al ziek was;
De Feature story gaat deze editie in op overuren. Waar heeft een werknemer recht op?;
Een nieuwe rubriek met een nieuw gezicht: Annabelle Hagoort van Acture en Hendarin Mouselli bespreken in de Duo-column goed werkgeverschap en het arbobeleid bij de inzet van flexibele medewerkers en hoe dat zit in driehoeksverhoudingen;
Ook de rubriek Spread the word is nieuw en behandelt dan ook een nieuw dilemma: mag je als werkgever de toegang tot de werkvloer of systemen met gezichtsherkenning regelen?;
Wil je weten hoe je voorkomt dat ‘de vuile was buiten gehangen wordt’? Lees dan de column van Sander van Riel;Â
De Klaartjes van Claire met tips & tricks om te besparen (en het voorkomen van leed).
En uiteraard nog meer! Dus wil jij niets missen? Bestel dan vanaf vrijdag 29 september 2023 editie 3 van Claire Magazine en ontvang naast de online versie ook een drukexemplaar.
Met een abonnement ontvang je ieder kwartaal als één van de eersten de nieuwste editie van Claire Magazine.
De volgende editie verschijnt in december 2023. Meld je aan voor de nieuwsbrief en krijg een seintje als het magazine er is.
